Predbežný rozvrh na školský rok 2018/2019

ANGLICKÝ JAZYK

TriedaDeňHodinaPoznámkaVyučujúciMiestnosťUčebnica
I.A Po-Str 16.00-17.30  Melicherová 102  
I.Bž 10-12r.  Ut- Št 14.25-15.55  Vladár 103 Strf. Beg. 
I.C ŠT 16.00-19.05  Kutalová 103 NH EL. 
II.Až 11-13r. Po-Str 14.25-15.55  Jurčíková 303 Strf.Beg.10L 
II.B  Str 16.00-19.05 vlani I.C+I.D Sňahničanová 202 NH EL.8L. 
II.C Str 16.00-19.05 vlani I.D spája sa s II.B 202  
II.Ež Po-Str 14.00-15.30 IV.ZŠ Kaduková 9C More 8 l. 
II.Fž 11- 12r. Po-Str 14.25-15.55 vlani II.Až Gajdošová L. 104 NH EL.8L. 
III.A ŠT 16.00-19.05 vlani III.B+III.D Melicherová 102 Nh Pre-Int 10L 
III.Bž Po-Str 14.25-15.55 vlani IV.Cž Sňahničanová 202 NH Pre-Int 3L 
III.Cž  Po-Str 14.25-15.55 vlani III.Až Melicherová 102 HH Pre-Int 3L 
III.D seniori Ut 16.00-18.20 spája sa s II.G Kutalová 103 HD Pre-Int.1 l. 
III.Ež Po-Str 14.25-15.55 vlani II.Bž Šimová 105 
IV.A ŠT 16.00-19.05  Sňahničanová 202  
IV.B Ut- Št 14.45-16.15  Jurčíková 303  
IV.Cž  Po-Str 14.25-15.55  Vladár 103 Strf.Int 1L 
IV.E konverzačný Str 17.35-19.05 vlani IV.G Kaduková 103 Interm 
IV.F Ut 16.00-19.05 vlani V.Bž Melicherová 102 Strf.Int 4L 
V.A Po-Str 14.25-15.55 vlani IV.Dž Melicherová 102 Strf. Int 10 L 
V.B Ut- Št 14.25-15.55 vlani IV.Ež Sňahničanová 202  
VI.A Po-Str 16.00-17.30 príprava na CAE (C1) Vladár 103  
VI.B Po-Str 16.00-17.30 príprava na CAE (C1) Jurčíková 303  
VI.C  ŠT 16.00-19.05  Sňahničanová 202 NH Up-Int 7L 
VI.D  Po-Str 16.00-17.30 kurz sa ruší Šimová 205  
VI.E Po 17.35-19.05 konverzačný Kaduková 103 HD Up-Int.9.l. 
VII.A Po 16.00-19.05 príprava na VŠ Sňahničanová 202 

FRANCÚZSKY JAZYK

TriedaDeňHodinaPoznámkaVyučujúciMiestnosťUčebnica
I.A Po-Str 16.30-18.00 neotvára sa Kišová 204  
II.A  Str 16.30-19.30   Kišová 204  
IV.A Po-Str 16.30.-18.00 kurz sa ruší Kišová 204  
V.A ŠT 17.00-19.15  Kišová 204  

JAPONSKÝ JAZYK

TriedaDeňHodinaPoznámkaVyučujúciMiestnosťUčebnica
I.A Pi 16.00-19.05  Melicherová 102  
II.A Pi 16.00-19.05 spája sa s I.A Melicherová 102  

NEMECKÝ JAZYK

TriedaDeňHodinaPoznámkaVyučujúciMiestnosťUčebnica
I.A Ut 16.00-19.05  Tisoňová 203 Schritte Int. od L1 
I.Bž Ut- Št 14.25-15.55 neotvára sa Tisoňová 203  
II.A ŠT 16.00-19.05  Gajdošová L. 104  
II.Bž Ut- Št 14.25-15.55 kurz sa ruší Tisoňová 203  
III.B Ut 16.00-19.05 kurz sa ruší Hromádková 105  
IV.A  Str 16.00-19.05 valni III.B Gajdošová L. 104  
IV.Bž Ut- Št 14.25-15.55  Tisoňová 203  
V.A  Po 16.00-19.05 spája sa s V.C Tisoňová 203   
V.B Po-Str 14.25-15.55  Tisoňová 203  
V.C Po 16.00-19.05 vlani V.C Tisoňová 203  
VI.A Ut- Št 16.00-17.30 kurz sa ruší Tisoňová 203  
VII.A  ŠT 16.00-19.05  príprava na VŠ Tisoňová 203  rôzne materiály  
VII.B Str 16.00-19.05 vlani VI.A Tisoňová 203  

RUSKÝ JAZYK

TriedaDeňHodinaPoznámkaVyučujúciMiestnosťUčebnica
I.A Ut 16.00-19.00 neotvára sa Riečická 205  
II.A Ut 16.00-19.05 kurz sa ruší Riečická 205  

SLOVENSKÝ JAZYK

TriedaDeňHodinaPoznámkaVyučujúciMiestnosťUčebnica
I.AS Ut 16.00-19.05 slovenčina pre cudz. neotvára sa 203  
III.AS Str 16.00-19.05 slovenčina pre cudz. kurz sa ruší 204 kurz sa ruší 

ŠPANIELSKY JAZYK

TriedaDeňHodinaPoznámkaVyučujúciMiestnosťUčebnica
I.A Ut 15.30-18.30  Oravcová 205 Prisma A1+A2 
I.B Ut 16.30-19.30  Kišová 204  
II.A ŠT 15.30-17.00  Kišová 204  
II.A  Ut 15.00-16.30   Kišová 204  
III.A Po-Str 15.30-17.00  Oravcová 205 Prisma A1+A2 L17 
IV.A Po-Str 17.00-18.30  Oravcová 205  
V.A Ut 16.30-18.45 kurz sa ruší Kišová 302  

TALIANSKY JAZYK

TriedaDeňHodinaPoznámkaVyučujúciMiestnosťUčebnica
I.A Ut 16.00-19.05  Králová 105  
II.A Po 16.00-19.05 kurz sa ruší Kráľová 204 Progetto Italiano  
III.A ŠT 16.00-19.05  Kráľová 105