Rozvrh na školský rok 2020/2021

ANGLICKÝ JAZYK

TriedaDeňHodinaPoznámkaVyučujúciMiestnosťUčebnica
I.A Ut 16.00-19.05  Melicherová B102 NHw.El L5 
II.C Po-Str 17.35-19.05  Melicherová B102 NHw.Pre-int L1 
III.A žiaci Po-Str 14.25-15.55  Bočák B103 NHw.Pre-int L9 
III.B žiaci Ut-Štv 14.25-15.55  Sňahničanová B202 NHw.Pre-int L4 
III.C Štv 16.00-19.05  Melicherová B102 NHw.Pre-int L8 
IV.A Str 16.00-19.05  Sňahničanová B202 NHw.-Int L1 
IV.B žiaci Po-Str 14.25-15.55  Šimová B105 NHw.-Int L8 
V.A Ut 16.00-19.05  Sňahničanová B202 NHw.Up L1 
V.B žiaci Po-Str 14.25-15.55  Sňahničanová B202 NHw.-Int L9 
V.C žiaci Ut-Štv 14.25-15.55  Melicherová B102 NHw.Up L1 
V.D žiaci Str 17.35-19.05 konverzačný Kaduková B103 TE-Int L2 
V.E žiaci Po-Str 16.00-17.35  Šimová B 105 NHw.Up L1 
V.F žiaci Po-Str 14.25-15.55  Melicherová B102 STF-Up L10 
VI.A žiaci Ut-Štv 14.45-15.15  Jurčíková B105 NHw.Up L9 
VI.B žiaci Po-Str 16.00-17.30  Melicherová B102 NHw.Up L7 
VII.A Po 16.00-19.05 príprava ZŠ/VŠ Sňahničanová B202 Štátnicové témy 
VII.B Štv 16.00-18.20 neštátnicový Sňahničanová B202 NHw.Ad L5 
VII.C Po 17.35-19.05 konverzačný Kaduková B103 TE-up L2 

FRANCÚZSKY JAZYK

TriedaDeňHodinaPoznámkaVyučujúciMiestnosťUčebnica
IV.A Str 16.00-19.05  Kišová B204 Campus2 L5 

JAPONSKÝ JAZYK

TriedaDeňHodinaPoznámkaVyučujúciMiestnosťUčebnica
I.A+II.A Pia 16.00-19.05  Melicherová B102 SHIN NIHONGO NO KISO; MINNA NO NIHONGO 

NEMECKÝ JAZYK

TriedaDeňHodinaPoznámkaVyučujúciMiestnosťUčebnica
III.A Ut 16.00-19.05  Tisoňová B203 Schitte3 L7 
V.B žiaci Ut-Štv 14.25-15.55  Tisoňová B203 Ausblick B1+L4 
VI.A Štv 16.00-19.05  Tisoňová B203 Sicher B2.1 L5 
VII.A Po 16.00-19.05 príprava na VŠ Tisoňová B203 Štátnicové témy 
VII.B žiaci Po-Str 14.25-15.55  Tisoňová B203 Ausblick B2 L9 
VII.C Str 16.00-19.05  Tisoňová B203 Sicher B2.2 L11 

SLOVENSKÝ JAZYK

TriedaDeňHodinaPoznámkaVyučujúciMiestnosťUčebnica
zač/pokročilí Po 16.00-18.20 teraz neprebieha Jurčacková B104 Krížom krážom A1 

ŠPANIELSKY JAZYK

TriedaDeňHodinaPoznámkaVyučujúciMiestnosťUčebnica
I.A Štv 15.30-17.00  Kišová B204 Prisma A1+A2 L4 
I.A Ut 15.00-16.30  Kišová B204 Prisma A1+A2 L4 
II.A Po 16.00-19.05  Kišová B204 Prisma A1+A2 L11 
III.A Ut 16.30-19.30  Kišová B204 Prisma A1+A2 L19/Aventura 3 
V.A Štv 17.00-19.15  Kišová B204 Tema a Tema L5 

TALIANSKY JAZYK

TriedaDeňHodinaPoznámkaVyučujúciMiestnosťUčebnica
II.A Ut 16.00-19.05 k 1.2. zrušený Jurčacková B104 Progetto Italiano