Rozvrh na školský rok 2022/2023

ANGLICKÝ JAZYK

TriedaDeňHodinaPoznámkaVyučujúciMiestnosťUčebnica
VII.Cž Ut-Štv 16.00-17.30 Príprava na CAE Melicherová B102 Complete Advanced 
I.A Štv 17.45-19.15  Melicherová B102 NHw.- Ellemenary L1 
I.Bž Pia 14.25-15.55 7 - 8 ročné deti Melicherová B102 
I.Cž Ut-Štv 14.25-15.55  Jurčíková B205 NHw.- Elementary L1 
II.A Ut 17.45-19.15  Melicherová B102 NHw.Pre-Int L1 
II.Bž Po-Str 14.25-15.55  Melicherová B102 NHw.- EllemenaryL1 
IV.A Po-Str 17.45-19.15  Melicherová B102 NHw.-Int L1 
IV.Bž Ut-Štv 14.25-15.55  Sňahničanová B202 NHw.-Int L2 
V.Až Ut-Štv 14.25-15.55  Melicherová B102 NHw.-Up L1 
V.B Str 17.35-19.05 Konverzačný B2 Kaduková B103 TE- Int 4L 
V.C Str 16.00-19.05  Sňahničanová B202 NHw.-Int L8 
VI.A Po 16.00-19.05 Príprava na ZŠ Sňahničanová B202 NH w.Up L10 Materiály k ZŠ 
VI.Bž Po-Str 14.25-15.55  Sňahničanová B202 NHw.-Up L8 
VI.C Ut 16.00-19.05  Sňahničanová B202 NH w.-Up L10 
VII.A Štv 16.00-18.20 Príprava na VŠ Sňahničanová B202 Materiály k VŠ 
VII.Bž Po-Str 16.00-17.30 Príprava na CAE Melicherová B102 Complete Advanced 
VII.D Po 17.35-19.05 Konverzačný C1 Kaduková B103 TE-Up L4 

FRANCÚZSKY JAZYK

TriedaDeňHodinaPoznámkaVyučujúciMiestnosťUčebnica
I.A Pia 15.30-18.30  Kišová B204 Campus1 

JAPONSKÝ JAZYK

TriedaDeňHodinaPoznámkaVyučujúciMiestnosťUčebnica
I.A Pia 16.00-19.00 Zač/Pokročilí Melicherová B102  

NEMECKÝ JAZYK

TriedaDeňHodinaPoznámkaVyučujúciMiestnosťUčebnica
I.A Po 16.00-19.05  Tisoňová B203 Schitte 1 L1 
II.A Po-Str 14.25-15.55  Tisoňová B203 Schitte 2 L12 
V.A Ut 16.00-19.05  Tisoňová B203 Schitte 5 L6 
VI.A Štv 16.00-19.05  Tisoňová B203 Sicher B2 L11 
VI.Bž Ut-Štv 14.25-15.55  Tisoňová B203 Ausblick 2 L1 
VII.A Str 16.00-19.05 Príprava na VŠ Tisoňová B203 Sicher C1 L4 

RUSKÝ JAZYK

TriedaDeňHodinaPoznámkaVyučujúciMiestnosťUčebnica
I.A 

SLOVENSKÝ JAZYK

TriedaDeňHodinaPoznámkaVyučujúciMiestnosťUčebnica
I.A Štv 16.00-18.20 Začiatočníci Jurčacková B104 Krížom-krážom 
II.A Str 16.00-18.20 Pokročilí Kráľová B104 Krížom-krážom 

ŠPANIELSKY JAZYK

TriedaDeňHodinaPoznámkaVyučujúciMiestnosťUčebnica
I.A Štv 16.00-19.05  Oravcová B103 Prisma A1+A2 L11 
II.A Str 16.00-19.05  Kišová B204 Prisma A1+A2 L78 
III.A PČ Štv 15.30-17.00  Kišová B204 Prisma A1+A2 L15 
III.A PČ Ut 15.00-16.30  Kišová B204 Prisma A1+A2 L15 
IV.A Po 16.00-19.05  Kišová B204 Aventura L2 
V.A Ut 16.30-19.30  Kišová B204 Aventura L6 
VI.A Štv 17.00-19.05 konverzačný Kišová B204 Tema a tema C1 

TALIANSKY JAZYK

TriedaDeňHodinaPoznámkaVyučujúciMiestnosťUčebnica
I.A Ut 16.00-18.20 Zač/Pokročilí Jurčacková B104